Nasze Usługi

Dlaczego właśnie my

Bułgarsko-Polska Kancelaria Prawna (BPKP) została założona w celu świadczenia odpowiednich rozwiązań prawnych dostosowanych do ustawodawstwa polskiego i bułgarskiego.

Specyfika naszej kancelarii polega na jej charakterze dwustronnym.Szczegółowa analiza obu systemów prawnych i kwalifikacje zawodowe członków naszego zespołu umożliwiają nam zapewnienie cennego wsparcia naszym klientom w każdej dziedzinie prawa polskiego i bułgarskiego.

Znajomość specyfiki obu narodów i właściwe posługiwanie się językiem bułgarskim i polskim dodatkowo pomagają do identyfikacji i podejmowania optymalnych działań prawnych i strategii, w szczególnych przypadkach.

Do każdego, klienta który zaufał naszemu doświadczeniu cechom i umiejętności, podchodzimy ściśle indywidualnie i maksymalnia dogłębnie.

Kompetencje naszego zespołu pozwalają nam w pełni bronić Twoich praw i interesów w Bułgarii i Polsce. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Warszawie. Posiadamy oddziały w Krakowie, Sofii i Burgas.

Nasze Usługi

Services

Prawo handlowe

Bułgarsko-Polska Kancelaria współpracuje z wieloma instytucjami i organizacjami, które wpływają na obroty handlowe między obu krajami w tym z Polsko-Bułgarską Izbą Gospodarczą W ramach tej współpracy beneficjentami naszych usług są wiele bułgarskich i polskich firm reprezentujących sektory gospodarki, takie jak transport, logistyka, budowa maszyn, rolnictwo...

Czytaj więcej
Services

Prawo finansowe

Nasza kancelaria prawna prezentuje swoje kompetencje osobom w zasięgu od osób fizycnych, poprzez międzynarodowych inwestorów biznesowych, do różnych instytucji finansowych. Oto niektóre z dziedzin prawa finansowego, w których oferujemy nasze usługi: kontrakty bankowe, operacje bankowe, finansowanie i zabezpieczanie transakcji bankowych, inwestycje, pożyczki...

Czytaj więcej
Services

Prawo spółek

W ciągu ostatnich kilku lat Polska była wielokrotnie uznawana za zieloną oazę gospodarczą Europy. Zainteresowanie bułgarskich przedsiębiorców ogromnym rynkiem polskim gwałtownie wzrosło. Z drugiej strony, korzystny system podatkowy w Bułgarii przyciąga polski potencjał inwestycyjny. W efekcie, obroty handlowe między obu krajami stopniowo rośną.

Czytaj więcej
Services

Prawo podatkowe

Do dyspoyzcji naszych klientów oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie podatkowego prawa w Polsce i w Bułgarii, w tym: opracowywanie strategii podatkowych, planowanie podatkowe i optymalizacja opodatkowania. Nasi specjaliści zapewnią kompleksowy arsenał skutecznych rozwiązań prawnych w zależności od konkretnego przypadku.

Czytaj więcej
Services

Prawo pracy

Właściwa strategia w dziedzinie zasobów ludzkich często odgrywa decydującą rolę dla sukcesu dwustronnych inicjatyw gospodarczych między obu krajami. W tej kwestii, zespół naszej kancelarii oferuje następujące usługi: doradztwo w rekrutacji wykwalifikowanego personelu, sporządzanie umów o pracę, reprezentowanie w sporach...

Czytaj więcej
Services

Prawo rzeczowe

Często stosunkom bułgarsko-polskim towarzyszą spory o różne formy własności - prywatna, państwowa lub komunalna. Przy nabyciu, a następnie w zakresie ochrony praw własności, ich posiadacze mają do czynienia z różnymi obowiązkami. Eksperci bułgarsko-polskiej kancelarii oferują porady prawne i pomoc w różnych sprawach z zakresu prawa rzeczowego, związane z: analizą statusu nieruchomości...

Czytaj więcej

Dla Kancelarii

Bułgarsko-Polska Kancelaria Prawna (BPKP) została założona w celu świadczenia odpowiednich rozwiązań prawnych dostosowanych do ustawodawstwa polskiego i bułgarskiego.

Adres w Polsce

ul. Kołobrzeska 2
02-923 Warszawa
Phone:  22 625 36 36
Fax:       22 625 36 36
Email:    kantora@adwokatbulgaria.pl

Adresy w Bułgarii

Sofia 1000
50, Knyaz Al. Dondukov Blvd
Phone:  +359 887 350 450
Email:    kantora@adwokatbulgaria.pl

Burgas 8000
15, Al. Stamboliyski Str.
Phone:  +359 887 350 450
Email:    kantora@adwokatbulgaria.pl
©2019 Bułgarsko-Polska Kancelaria Prawna. Designed By Vasil Antonov

Search